Навіщо їхати в салон-спа, якщо ми можемо привезти спа-послуги до Вас?

Дома Ви, чи в готельному номері, або ж в офісі – один телефонний дзвінок – це все що потрібно зробити для того, щоб отримати послуги масажу, манікюру та педікюру, чи догляду за обличчям, де б Ви не були!

Мімоза пропонує своїм клієнтам повний спектр спа-послуг, основними критеріями яких є найвища якість, етика та професіоналізм виконання.

Кваліфіковані майстри і досвідчені координатори перетворять вашу квартиру, офіс чи будь-яке інше приміщення за Вашим бажанням в справжню зону спа. Ми привеземо з собою все необхідне для створення атмосфери гармонії та затишку і перевершимо Ваші очікування.

Зручно

Мімоза приїде до Вас де б Ви не були і Ви зможете насолоджуватися спа-послугами на своїй території і на своїх умовах.

Економія часу

Проведіть час який Ви зберегли, завдяки додатковому комфорту пред’явленому Мімозою, із своїми рідними, друзями. А ще краще, присвятіть цей час САМОМУ СОБІ!

Найкращий сервіс

З Мімозою немає черг і не потрібно звільняти місце для наступного клієнта. Ви будете в центрі нашої уваги – наша команда майстрів працює тільки для Вас!

Без проблем

Насолоджуйтесь спа-послугами знаючи, що Вам нікуди не потрібно квапитися після обслуговування! Не потрібно витрачати час в пробках, шукати парковку чи запрошувати няню... Ви можете розслабитися в своєму улюбленому кріслі, а наша команда тихенько піде, залишивши Вас в стані блаженства.


Новини Компанії
27.03.2012
11.02.2012 Відвідайте наш салон на Печерську!
Ми будемо раді бачити Вас на Московській 39!
11.02.2012 Потіште себе у День Святого Валентина!
Отримайте 2 Апельсинових масажі ніг у ПОДАРУНОК!
22.12.2010 10% off Mimoza Gift Certificates til January 13! Don't miss your chance to buy a perfect present for someone near and dear!
11.10.2009 НОВИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
Мімоза змінила номер телефону!